Drobečková navigace

Rakovina plic – léčba lesklokorkou lesklou

Vážení, dovoluji si Vás oslovit s poptávkou na lesklokorku lesklou. Mám rakovinu plic a v úterý mám začít s chemo. Dnes jsem získal základní informace o této houbě a byl bych velice, pokud mi poradíte kde bych jí mohl koupit. Vaše prohlídky pěstíren, v úvodním článku k této houbě mne velice oslovily. Předem Vám děkuji za vaší velice rychlou odpověď. S pozdravem Mirek K.

Dobrý den.

K Vašemu mailu se dostávám bohužel až po několika dnech. Nejdříve to nejdůležitější: Kde lesklokorku sehnat. Preparátů lesklokorky lesklé je na trhu hodně, ale u opravdu vážných případů – tedy onkologických pacientů – já vždy doporučuji lesklokorku tchajwanskou. Důvody rozebírám jinde. Abych na Váš dotaz kde koupit odpověděl zcela prakticky, přikládám odkaz na seznam bylinných prodejen ze stránek taiwantcm.cz (klikněte sem pro seznam obchodů kde lze koupit tchajwanskou lesklokorku lesklou). Ještě lepší možností je objednat tchajwanskou lesklokorku přes internet, například z prodejny ariadne.cz

Rakovina plic a léčba lesklokorkou

Co je rakovina plic, víme všichni. Žádná metoda není s to vývoj této nemoci se 100% pravděpodobností ovlivnit. Bojuje se o měsíce a o procenta. Ale pokud si uvědomujete tento základní kontext možností a pravděpodobností, pak Vám o lesklokorce mohu čestně říct, že patří k ne pouze k podpůrným prostředkům, ale ke skutečným léčivům, která ta procenta a měsíce opravdu přidávají. To ostatně může potvrdit vícero pacientů, kteří různé typy rakoviny díky lesklokorce úspěšně překonali. I takový léčebný výsledek je u protirakovinných hub možný, ač zdaleka ne jistý.

Další vhodné rostliny a houby

Rakovina plic je poněkud zvláštní, třebaže častá kategorie onkologických onemocnění a já cítím, že bych měl na téma léčby rakoviny plic lesklokorkou lesklou provést cílenou rešerši. Zároveň ale nechci odkládat odpověď na ve Vašem urgentním případě, a proto Vám prozatím doporučím si přečíst má doporučení k léčbě poměrně těžkého případu rakoviny prsu, (pokračování zde). Dnes už můžu dodat, že stav pacientky, která byla podle těchto doporučení pod odborným lékařským dozorem svého manžela léčena se zlepšil nade všechna očekávání a zůstává do dnešního dne stabilizovaný. Můžete si všimnout, že v těchto odpovědích doporučuji kromě lesklokorky lesklé navíc Coriolus/Trametes versicolor (jehož volná dostupnost je bohužel díky nařízení EU blokována i když je to prostředek zcela bezpečný s tisíciletou tradicí v TČM), ženšen ke zmírnění imunitního poškození a dalších nežádoucích následků chemoterapie a radioterapie a navíc diskutuji další rostliny (např. momordiku hořkou, Momordica charantia) a houby (např. čagu, správně rezavec šikmý, Inonotus obliquus).

| 2012 - 6.7.2012