Drobečková navigace

Přípravky ke zlepšení potence - zkušenosti s Amante

Dobrý den, rád bych se zeptal, který výrobek máte vyzkoušený na erekci, který doporučíte. Já jsem si koupil Amante a byl jsem zklamán, bylo úplně bez účinku. Děkuji, mz

Dobrý den,
když se podíváte na Vám jistě známou stránku bylinných přípravků na erekci, tak uvidíte, že Vámi zmiňované Amante má hned několik bylinných složek. Tyto bylinné složky mají skutečné účinky na zlepšení erekci, ale neúčinnost přípravku je daná jejich malým množstvím.

Tak například ženšen, který se musí k řádné účinnosti jíst v gramových množstvích, je tam obsažen v množství 150mg / kapsli – víc se ho tam prostě nevejde. Zkuste zvýšit tuto dávku stonásobně, tj. na 15g červeného 6-letého ženšenu / den, a po 3 dnech uvidíte, co se bude dít. (Mám to osobně odzkoušené.)

Podobně i další byliny (rozchodnice růžová, kotvičník zemní, eleuterokok, klanopraška ...) jsou v Amante obsaženy ve velmi malých množstvích. Důvodem patrně není zlovůle výrobce – naopak, Amante je velmi dobře sestavená kombinace – ale malost kapsle. A oni ani nemají právo Vám říct, abyste to užíval v řádných dávkách. Předávkováni u těchto bylinných doplňků vůbec nehrozí, ale byly legislativně schválně zahrnuty pod zákony pro vitamíny a minerály, u nichž předávkování hrozí.

Ještě jednou, téměř všechny přípravky zmíněné na mé stránce "přírodních léků na erekci" obsahují dobře sestavené, účinné kombinace – jen vyžadují mnohonásobně vyšší dávkování. Takže bych Vám poradil, abyste si ženšen a další byliny sehnal i separátně a při užívání toho-kterého přírodního přípravku na erekci si je "podstrojoval". Velmi pravděpodobně se dočkáte změny.

S pozdravem,
-boris-

| 2013 - 19.5.2013